Jednou z najkrajších tvárí TV Markíza je rozhodne moderátorka Miriam Kalisová, ktorá sa divákom prihovára z relácií Televízne noviny a Reflex. Mnohých fanúšikov určite zaujíma, po kom je mamička taká pôvabná. Teraz je to už jasné!

Mirka sa na svojom Instagrame zamyslela nad tým, či si ľudia vyberajú rodičov. ,,…ak by to tak bolo, tak som mala fakt šťastnú ruku… aj vďaka tejto úžasnej osôbke vznikajú moje matko-dcérovské nápady… či už sú to sviečky, alebo naše matko-dcérovské náhrdelníky,“ napísala k snímkam s maminou, ktorá je pre moderátorku veľkým vzorom a inšpiráciou.

Známa plavovláska ďalej o jednej zo žien svojho života prezradila, že nikdy nezabudla byť bláznivá, je za každú srandu, nikdy ju za nič neodsúdila a vždy pri nej stála, nech urobila akúkoľvek chybu.

,,Poradí len vtedy, keď sa spýtam… vie byť v takom nadhľade, že by som raz chcela dosiahnuť aspoň polovicu toho jej levelu,“ zanechala nádherné slová na adresu svojej milovanej mamičky 37-ročná Mirka, ktorá vyzerá skôr ako jej sestra než dcéra. Ľuďom zároveň odkazuje, aby si vážili, ak ešte majú to šťastie, že môžu byť so svojimi mamami. Nie je to totiž samozrejmosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/miriam.kalisova