V roku 2015 sa Dominika Mirgová stala nielen mamou krásneho chlapčeka, ale so svojím snúbencom Peterom Zvolenským sa aj zosobášila. Odvtedy sa celebritný pár prezentoval ako šťastná rodinka, no minulý týždeň sa pôvabná speváčka z medií dozvedela, že jej manžel má mladšiu známosť.

Samozrejme, po prevalení nevery sa interpretka odmlčala. Až o pár dní poďakovala fanúšikom na Instagrame za podporu, pričom k danej téme sa veľmi vyjadrovať nechcela. ,,Jediné, čo vám môžem povedať je, že nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac. A my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá,“ prezradila influencerka.

mirgova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po Dominike sa ozvala aj údajná milenka.  ,,Každý jeden komentár, je len domnienka, hoci viacerí ste to trafili úplne presne. Ale verejnosť ani médiá nevidia ako do ich manželstva, tak ani do môjho vzťahu s Petrom,“ zdôverila sa charizmatická Klára.

klara

K celej situácii napokon napísal pár slov aj futbalista. „Odo mňa nejaké veľké vyjadrenie nečakajte. Nebudem tu na váš rozkaz potvrdzovať ani vyvracať, čo sa deje,“ vysvetlil Peter na sociálnej sieti.

„Ja, teda my aj naše okolie, najlepšie vieme, ako náš vzťah fungoval/nefungoval, či bol nalomený alebo nie, čo a ako bolo, tak nás to nechajte doriešiť v pokoji. Máme zdravého syna, ktorého milujem a spravím všetko pre neho, aby bol šťastný a usmiaty,“ dodal Domčin manžel.

mirgova

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, zvolkooficial,klara_boho