Dominika Mirgová vydala len pred pár dňami nový album s názvom Armáda, ktorý je plný silných, zaujímavých piesní a včera už predstavila aj videoklip k jednej z nich. Skladba ,,Pódium“ má naozaj silný text a nájdu sa v ňom mnohé speváčky- matky, ktoré chcú byť so svojimi drobcami, no zároveň nechcú nechať fanúšikov bez povšimnutia.

Ako napísala sama Dominika na svojej fanpage, pieseň vyjadruje jej pohľad na svet, jej pravdu. Keďže spevom tlmočí túžbu byť s malým Peťkom, nie je žiadnym prekvapením, že ho v klipe aj uvidíte. Inak sa celý klip točí okolo Dominiky a tanečnej skupiny nahodenej, ako inak, v oblečení s označením ,,Armáda“.

Klip vznikol v produkcii JL Beats. Rovnako sa na skladbe podieľali aj Miro Jaroš a Rakby, choreografiu zostavila Dominika s VIP Crew. O vizáž speváčky sa opäť postarala krásna Lucia Sládečková známa pod značkou Lucid Style. Dominike to v klipe skutočne pristane, hoci je oblečená prevažne v tmavej farbe.

Napriek tomu, že spevácka mamina v piesni spieva: ,,Pódium som JA, len na chvíľu svetlo zhaslo- volá na mňa hlasno. Pódium som JA, viem, že nepôjde to hladko, byť na výslní matkou,“ skladba je dôkazom toho, že sa to zvládnuť dá a Dominika je toho jasným príkladom. Naplno sa venuje svojmu drobčekovi a zároveň nezabúda na tých, vďaka ktorým je tam, kde je – na svojich fanúšikov, svoju armádu. Pozrite si klip a započúvajte sa do slov. Hoci nepatrí medzi tuc- tuc letné vypalováky, stojí za to. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=u1r9DKnw2SA

Foto/Video: Instagram, Youtube