Dominika Mirgová vydala nový song v spolupráci so známym interpretom Adissom. Hit s názvom Noc patrí nám si získal v priebehu pár dní desiatky tisíc zhliadnutí a dokonca sa vyšvihol aj do kategórie trendy na krásne siedme miesto.

Dominika sa po zverejnení nového videoklipu stala terčom poriadnej kritiky. Dôvodom sú horúce zábery po boku mladého rapera, čo pobúrilo určitú skupinu žien v radoch jej sledovateľov na sociálnych sieťach.

To nikto si nevšimol, že má dieťa a muža a ošmieta sa niekomu inému pri rozkroku? Myslím si, že je to nechutné, keď si to pozrie jej dieťa, keď bude väčšie,“ ohrádzala sa jedna z dám. Na dané komentáre sa však rozhodla v krátkom čase zareagovať i tá najpovolanejšia – samotná Dominika.

Slovenská speváčka si na svoj súkromný profil pridala vyjadrenie rapera Adissa, ktoré nájdete na prvej fotke nižšie. Následne vyjadrila i svoj názor. „Toto je moja práca, ktorú robím rada,“ predniesla verejne, čím uviedla pozornosť na fakt, že sa pohybuje v šoubiznise.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz to cítim takto a ako to bude ďalej, je len na mne! Či to vezmete dobre alebo zle, je len na vás,“ odkázala širokej verejnosti. My môžeme len dodať, že s Dominikiným názorom absolútne súhlasíme. Jej tvár je jednou z najvyhľadávanejších v slovenskom šoubize, a tak sa dalo očakávať, že je potrebné ľudí šokovať, aby ich zaujala niečim novým. Za nás palec hore!

Celý videoklip si môžete pozrieť >>>TU<<<

Komentáre ľudí na sociálnych sieťach

Foto: Instagram/Dominika Mirgová, YouTube