Televízne šou typu Superstar, The Voice alebo Československo má talent za celú dobu svojho pôsobenia vyprodukovali množstvo spevákov či speváčok, o ktorých sme po ukončení programu počuli málo alebo vôbec. A čo taká Gabriela Gunčíková, viete, čo je s ňou?

Gabriela Gunčíková sa v roku 2011 zúčastnila šou Československo hľadá SuperStar, kde sa umiestnila na druhom mieste. Hoci neskôr zažila pár úspechov, ako Objav roka 2011 či účinkovanie v muzikáli Kleopatra v roku 2012, alebo 25. miesto v súťaži EUROVISION Song Contest, kde sa prebojovala v roku 2016, stále to pre ňu nebolo ono. Rozhodla sa preto pre vážny krok.

Gabriela Gunčíková

Kam zmizla?

V poslednom období bolo okolo Gabiky ticho. Kam zmizla? Podľa informácií portálu Blesk.cz sa táto mladá rockerka odsťahovala do USA. Keďže sa viac ako tri roky nemohla poriadne uplatniť v Česku či na Slovensku a ešte sa u nej objavili aj problémy s hlasivkami, rozhodla sa vyhľadať pomoc v Amerike. A dobre urobila, teraz totiž žne úspech.

Gabriela Gunčíková

Úspech si na ňu počkal za veľkou mlákou

Plavovláska v USA kontaktovala hlasového kouča Kena Tamplina, ktorého požiadala o pomoc. Na jeho YouTube kanáli možno nájsť video s Gabikiným vysvetlením, že vďaka výučbe odstránila problémy s hlasivkami a hlas už nestráca. V jeho štúdiu v Kalifornii dokonca natočila niekoľko videí – tie si všimli aj iní muzikanti.

Talentovaná Češka tak vyhrala konkurz do kapely Trans-Siberian Orchestra, čím začala svoju sľubnú kariéru za veľkou mlákou, pričom so skupinou už stihla precestovať západné pobrežie Ameriky. Wau, to je naozaj skvelý úspech, Gabi, držíme ti palce a veríme, že tvoja hviezda opäť zažiari aj na územi Československa.

Zdroj: YouTube, Blesk.cz | Foto: Instagram, YouTube