Kristína Farkašová koncom mája šokovala veľkou novinou, keď oznámila, že je z nej vydatá pani. Známa mamička dvojičiek Ely a Matildy povedala svoje „áno“ Petrovi Tormovi. Doposiaľ sa však na verejnosť žiadna herečkina fotka v svadobných šatách nedostala, až do včera.

Obľúbená a stále dobre naladená Kristína Farkašová, dnes už Tormová, zverejnila na svojom Instagrame záber v bielych svadobných šatách – všetkých ním ale poriadne zmiatla. Tí, ktorí Kristínu ako tak poznajú a zároveň si prečítali popis foto, hneď zistili, že sa o reálnu momentku z jej svadby nejedná.

Kristína ako nevesta

 „Prvá zvverejnená fotka mňa v svadobných šatách. ??? Presne tieto sú pre mňa,?“ napísala herečka k snímke, na ktorej sa usmieva v princeznovských šatách, pričom nezabudla dodať niekoľko plačkosmejkov. Väčšine tak bolo jasné, že sa jedná o vtip, respektíve je viac ako pravdepodobné, že sa v tejto róbe Kristína objavila v jej seriáli Som mama, ktorý už o pár dní zavíta na obrazovky TV JOJ.

Kristina Tormova

Stávajú sa aj horšie veci 🙂

Kto ale fotku nepochopil, bola Kristínina kolegyňa a kamarátka Karin Haydu. „Nádherná nevesta❣️,“ okomentovala snímku brunetka, čím zrejme rozosmiala ich ďalšiu kolegyňu Elenu Podzámsku. „@karinhaydu niekto to nepochopil ???????????,“ vtipne si rýpla do Karin Eňa. Nuž stane sa.:)

Kristina Tormova

Zdroj/Foto: Instagram