Na to, ako sa ešte pred rokom takmer obchádzali, dnes udržiavajú nadštandardne dobré vzťahy. Reč je o spevákoch Veronike Nízlovej a Matúšovi Kolárovskom, ktorí spolu majú dcérku Neu.

Obľúbené Twiinsky sa minulý rok presťahovali do nového domu v oblci Tlmače v blízkosti ich rodného Hronského Beňadika. Ich dievčenský raj pravidelne navštevuje spevák a herec Matúš Kolárovský, ktorý je oteckom Veronikinej princezničky Ney, pričom výborne si rozumie aj s neterkou, Danielinou dcérkou Lindou.

twiinska a kolarovsky

O spoločne zábery sa známe dvojičky pravidelne delia aj so sledovateľmi na sociálnych sieťach. Nedávno však Veronika poriadne prekvapila, keď zverejnila Matúša, ako spí s Neuškou v jej posteli. ,,Rána ako toto,“ napísala k milej snímke.

Nečakanou fotografiou, ktorú Vebi publikovala, je aj ďalší záber Yaela. ,,Tento švárny junák mi zanechal takéto krásne selfie, ‚say cheese (povedz syyr, pozn. red.)’v mojom telefóne. Milujen!“ doplnila k vysmiatemu mladíkovi brunetka, ktorá zrejme chcela použiť „milujem“. K svojim slovám doložila i srdiečko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, matuskolarovsky