Milovanie v spálni alebo styk niekde vonku? Neporovnateľné disciplíny! Doma je súkromie, pokoj, rutina, vonku je to o adrenalíne. Hrozí vám odhalenie niekým neznámym a tak isto musíte počítať s nástrahami prírody. Čo všetko vám hrozí, keď sa budete milovať pod holým nebom?

Ak chcete, aby sa nevinné raňajky v tráve, piknik, výlet alebo cesta z nákupov premenili na mýtické maznanie trvajúce niekoľko desiatok minút, mali by ste si vyhliadnuť odľahlé miesto, ktoré vám zaručí absolútne súkromie a bezpečie.

Kde je to najlepšie?

Ideálne je oddychovať na vlastnom pozemku, napríklad lúke, ale pravidlo to nie je. Ak sa rozhodnete pre rozľahlý park (určený pre rýchlovky), ktorý pôsobí opusteným dojmom, rátajte s tým, že sa vždy nájde psíčkar alebo mamička s dieťaťom, ktorá pre vaše chute mať pochopenie určite nebude. Rovnako aj policajt, ktorý vám dá tučnú pokutu za porušenie mravnosti, no buďte si istá, že nie je jediný, kto vám môže pokaziť radosť z letného flirtu v prírode. My vám odporúčame opustený lesík, ktorý sa nachádza pomerne ďaleko od akejkoľvek civilizácie!

Čo so sebou?

Plánovaná akcia si žiada prípravu (tie neplánované sú však o stokrát lepšie)! Vždy sa hodí mať so sebou občerstvenie (voda, ovocie), vreckovky, detské vlhké vreckovky na utretie všetkého, čo je potrebné. Pikniková deka, igelitové vrecko, napríklad na použitý kondóm (ten rozhodne do prírody nepatrí), pre prípad repelent na hmyz a lubrikačný gél pre tých, čo ho potrebujú. Táto „základná“ výbava by mala na styk mimo spálne úplne stačiť.

Kam vlastne ísť?

Ako sme už spomínali, ak sa rozhodnete pre milovanie v prírode, určite zvoľte miesto ďaleko od všetkých a všetkého. Nenápadný lesík, rozkvitnutá lúka, zabudnutý rybník.. Všetky tieto miesta majú svoje čaro. Či si už so sebou vezmete deku alebo sa rovno vrhnete na kapotu auta, verte nám, že ani to nie je zlý nápad! 🙂

Foto: Facebook