Obľúbený párik Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa rozhodli osláviť najradostnejší okamih ich života. Pár si za osem rokov prešiel skutočne mnohým, no ani napriek tomu nezabudli, ako to všetko vlastne začalo. Práve tento moment sa rozhodli opäť pripomenúť a osláviť tak ich jedinečný a silný vzťah!

Pri príležitosti Medzinárodného dňa bozkov 13.7. zverejnila Miley na Instagrame fotografiu ich prvej pusy. Bozk sa stal počas natáčania filmu „The Last Song“ a medzi dvojicou okamžite preskočila iskra. Tento moment navždy zmenil ich životy a pár sa rozhodol vydať na spoločnú cestu životom.

Počas ich vzťahu sa stalo mnoho vecí- zásnuby, rozchod, opäť zásnuby, no Miley a Liam to berú ako pozitívum. Veria, že aj chvíľkové odlúčenie bolo správnym rozhodnutím- museli dozrieť na to, aby sa mohli naozaj milovať. Nikdy nezabudnú na ten osudný deň, kedy sa pvvýkrát pobozkali. Tento bozk bol totiž začiatkom niečoho neuveriteľného, a to si zaslúži oslavu!

Liam zverejnil fotku s popisom: ,,Môj malý anjel a ja,“ na čo Miley vtipne zareagovala priamo na sociálnej sieti odkazom: ,,Prečo tento obrázok?!“ :)

Foto: Instagram