Detská hviezda Miley Cyrus, ktorú milovali deti, ich rodičia, teenageri a z nejakého dôvodu nevadila ani mladým mužom, sa pred štyrmi rokmi rozhodla, že sa vzoprie celému svetu. Blondínku začala unavovať nálepka Disney Channel tváre a z Hannah Montany, ktorá ju preslávila po celom svete, sa jej robila husia koža. Fenomén, ktorým sa Miley Cyrus stala vďaka spievajúcej postavičke v parochni jej prerástol cez hlavu a vtedy vznikla nová Miley. Kontroverzná, šialená a absolútne nepredvídateľná!

Bola na absolútnom vrchole svojej kariéry, mala krásneho priateľa, s ktorým sa spoznala pri natáčaní filmu, milovali ju ľudia po celom svete, no ona toho mala dosť. Zo dňa na deň sa ,,stará dobrá Miley“ stratila a objavilo sa nespútané tornádo, ktoré vyrábalo škandál za škandálom. Najskôr si speváčka ostrihala a odfarbila vlasy na peroxidovú blond, neskôr sa rozišla so svojim snúbencom Liamom Hemsworthom a z príjmenej slečny s úsmevom sa stala prehúlená prostitútka s vyplazeným jazykom. Aj keď fanúšikovia neustále vyzývali Miley, aby sa ,,vrátila“ a bola opäť tou, ktorú milovali, ona sa im len vysmievala do tváre. Okrem mnohých excesov a ponižujúcich situácií, ktorými si počas svojho búrlivého obdobia prešla, sa do hudobnej histórie navždy zapísalo jej vystúpenie počas odovzdávania cien MTV VMA Awards 2013. Práve tu vystúpila s charizmatickým ženatým spevákom Robinom Thicke-om, s ktorým si zaspievala hit ,,Blureed Lines“ lacným a najmä šokujúcim spôsobom.

Ako sa však zdá, dnes je všetko inak a mladá speváčka opäť žiari šťastím. V januári minulého roka si dali s hercom Liamom Hemsworthom druhú šancu a práve v tomto období sa Miley stiahla z očí verejnosti. Blondínka prestala koncertovať, nahrávať nové skladby, vyhýbala sa sociálnym sieťam a jediné, na čo prikývla, bolo porotcovanie v obľúbenej šou ,,The Voice“. Ako dnes sama priznáva, chce, aby ju ľudia začali rešpektovať a uvedomuje si, že nikto ju nemôže brať vážne, ak sedí v porotcovskom kresle s prsiami v úsporných košíčkoch či inom odvážnom oblečení. Ohnivá podporovateľka zvierat, Hillary Clintonovej a práv LGTB komunity sa v marci 2017 nadobro stiahla z očí verejného života, kedy o nej nebolo počuť zo žiadneho zdroja a teraz konečne potešila všetkých fanúšikov. Ako blesk z jasného neba sa na internete objavili nové fotografie krásnej speváčky, ktorá priznáva, že sa cíti výborne a oddýchnuto, taktiež že je už absolútne ,,čistá“. „Rada sa obklopujem ľuďmi, ktorí chcú, aby som sa cítila lepšie, aby som sa posúvala vpred a aby som bola otvorenejšia. A zistila som, že tí, ktorí fajčia trávu, mi nepomôžu,“ vyjadrila sa v rozhovore pre Billboard. A my sa úprimne tešíme, že je späť! Miley po dlhom čase vydáva už 11. mája svoju hudobnú novinku, ktorá však vraj bude veľkým prekvapením. Už sa nevieme dočkať!

Miley Cyrus dnes

Foto: Instagram