Niekdajšia televízna hviezdička a neskôr neriadená strela Miley Cyrus ľutuje neuváženú zmenu svojho image. Dievčatá začala varovať, aby neurobili rovnakú chybu ako ona a vážili si svoj prirodzený vzhľad. Žeby sa Miley Smiley umúdrila a opäť začala byť pozitívnym príkladom pre teenagerov? [sociallocker]

Nie je to tak dávno, čo sa mladá speváčka každý deň postarala o nejaký škandál, no odkedy sa na prelome roka vrátila do náručia svojho ex-snúbenca Liama Hemswortha, skrotla a stiahla sa do úzadia. Aj keď z času na čas pridá na sociálne siete nejakú fotografiu s jointom v ruke, nedávno šokovala všetkých svojich fanúšikov, keď mladé dievčatá varovala pred neuváženosťou pri farbení vlasov. Celebrity sa v súčasnosti predbiehajú v udávaní módnych trendov, kedy si svoju hrivu farbia na ružový, modrý či platinový odtieň.

Napriek tomu, že Miley Cyrus experimentuje so svojimi vlasmi už dlhší čas, iba pred pár dňami svoje niekdajšie rozhodnutie trpko oľutovala. Priznala, že jej krásne prirodzené vlasy utrpeli na kvalite a po masívnom farbení ostali zničené. „Tento nezmyselný proces ma naučil cennú lekciu. Niečo vo vnútri mi vravelo, že to nemám robiť… no nakoniec sa to stalo – zafarbila som si moje *** krásne prirodzené vlasy len tak z nudy, obyčajnou farbou zo škatule. Farba na vlasy je dodávaná v krabici, ale to, čo rastie z mojej hlavy prirodzene je moje a len moje!!! Cítila som sa ako psychopat, posadnutý sám sebou, zatiaľ čo skutočné problémy sú vonku vo svete,“ vyznala sa Miley v srdcervúcom vyjadrení, ktoré zverejnila na svojom Instagrame.

„Buď to vyrastie veľmi rýchlo, alebo sa dám naozaj radikálne ostrihať,“ uviedla rozčarovaná speváčka. ,,Každou skúsenosťou sa učíme, dokonca aj o vlasoch. Speváčka následne vyzýva všetkých svojich fanúšikov, aby pri zmene image oslovili radšej profesionála a nefarbili si vlasy svojpomocne krabicovou farbou v kúpeľni.

Foto: Instagram, wallpapers.filmibeat.com, fullhdpictures.com [/sociallocker]