Kontroverzná speváčka Miley Cyrus, ktorá prešla v poslednom období snáď najneuveriteľnejšou transformáciou vo svete šoubiznisu, sa vrhla do ďalšieho projektu! Mladá umelkyňa vyjadruje prostredníctvom nadácie ,,Happy Hippie“ už nejeden rok veľkú podporu pre LGBT komunitu, výsledkom čoho je nová spolupráca so spoločnoťou Converse, snáď najpopulárnejšou značkou tenisiek medzi mladými!

Speváčka, ktorá hrdo podporuje práva lesbičiek, gayov, bise*uálov a transse*uálov, založila pre túto komunitu v roku 2014 neziskovú organizáciu Happy Hippie, ktorá podporuje LGBT mládež. Speváčka o sebe v minulosti taktiež verejne prehlásila, že patrí k panse*uálom (bise*uálom), pre ktorých nie je v otázkach príťažlivosti či pri výbere partnera dôležité pohlavie človeka.

dúhový pochod

Najnovšie sa Miley spojila aj so svetoznámou značkou obľúbených tenisiek Converse, ktorá na podporu LGBT komunity navrhla do kolekcie ,,Pride 2017″ 22 špeciálnych dúhových modelov tenisiek a rovnako aj 11 pôsobivých návrhov tričiek. Touto kolekciou speváčka ďakuje všetkým, ktorí podporujú jej nadáciu Happy Hippie, a prostredníctvom Facebooku šíri svoju myšlienku aj pridávaním heštegu #YesToAll.

converse pride 2017

Miley Cyrus

Zdroj: teenvogue.com | Foto: Facebook