Je to tu! Už dnes sa odohrá desiate finále televíznej šou s názvom Farma, kedy sa poprvýkrát v histórii proti sebe postavia až traja finalisti. Do ringu tak vkročí Milan Vysokai, Dominik Porubský a Peter Harezník, pričom si 75 tisíc eur odnesie len jeden z nich.

Milan sa stal na Farme akýmsi gurum dobrej a pozitívnej nálady. Už po pár dňoch strávených v reality šou mimo civilizácie sa večne usmievavý farmár zblížil s Dominikom Porubským a dokonca i celebritným účinkujúcim Ibrahimom Maigom.

V čase, keď boli proti Ibimu takmer všetci, sa ukázala Milanova dobrá stránka. Svojho nového priateľa si totiž zastal pred celým národom, pričom riskoval svoj vlastný krk v hre. Ako sa však zdá, tomuto priateľstvu je nadobro koniec, čo dokazujú i Vysokaiove najnovšie vyjadrenia na adresu známeho herca.

Len pár hodín pred veľkolepým finále sa Milan rozhodol svoj názor na súťažiaceho z Afriky zverejniť. „Ibinko, strašné sklamanie, môj pohár trpezlivosti pretiekol, ty si diabol v ľudskej podobe,“ hromžil finalista, pričom jeho slová publikovala i Karin Dvořáková po nedávnom konflikte s Maigom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Velikánsky pozor na neho, za tým detským úsmevom sa skrýva velikánske zlo. Mrzí ma len jedno, že som ťa na Farme neodhalil. Bral som ťa ako kamaráta.. ani som len netušil, čo si zač, si strašne zákerný,“ Milan neskrýval svoje sklamanie, pričom si celé jeho vyjadrenie môžete prečítať na zábere nižšie.

Foto: YouTube, Instagram/Farma, Karin Dvořáková