Kontroverzná Farma X sa nám pomaly, ale isto blíži ku koncu. Na ceste za vytúženou finančnou výhrou sa ale musia farmári popasovať so situáciami, na aké by v bežnom živote možno nikdy nenarazili. Popri ťažkej drine sa však niekedy nájde miesto aj pre momenty, ktoré náročný pobyt mimo civilizácie všetkým značne spríjemňujú.

Najnovšie sa o slovo prihlásil jeden z najväčších pracantov Milan Vysokai. Práve on je podľa názoru mnohých divákov horúcim favoritom na víťazstvo celej šou. Večne vysmiaty farmár sa hneď v úvode pochválil s tým, že vyštudoval umelecké rezbárstvo, ktorému sa ale napokon v rámci povolania nikdy nevenoval.

milan vysokai

Napriek tomu sa zdá, že práca s drevom patrí medzi Milanove veľké srdcovky. Sympaťák tak využil šikovné ruky aj na farme a k zveľadeniu osady prispel skutočne výnimočným spôsobom. Samotná televízia Markíza sa totiž pochválila najnovším dielom, ktoré pribudlo na farmárskom statku, a to práve vďaka rezbárovi.

Milan Vysokai obetoval pár voľných chvíľ mimo náročnej driny na to, aby vyrobil nezabudnuteľnú dekoráciu. Desiata séria Farmy sa tak môže popýšiť krásnym logom vyrezaným z dreva. Vidieť ho môžeme na fotografii, ktorú modro-žltá televízia zverejnila na sociálnej sieti. Táto snímka si od nadšených divákov, vychvaľujúcich Milanovu prácu do nebies, okamžite vyslúžila tisíce lajkov

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

milan vysokai

milan vysokai

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, YouTube