Rok 2017 bude plný svadieb! Prípravy veľkého ,,dňa D“ Adely Banášovej a Viktora Vinczeho sú už v plnom prúde a nedávno ohlásila dátum sobáša aj krásna tanečnica Ivana Surovcová s hokejistom Mariánom Gáboríkom. Zazvonia však tento rok svadobné zvony aj v prípade partnerov Nely Pociskovej (26) a Filipa Tůmu (39)?

Predstaviteľka Niny Dolinskej zo seriálu Búrlivé víno sa ešte minulý rok vyjadrila, že by po pôrode svojho prvorodeného syna túžila spečatiť pred Bohom svoj vzťah s partnerom Filipom Tůmom, no dnes je už všetkému inak. Ako sa zdá, momentálne nie je v prípade páru v dohľade žiadna svadba. „Zatiaľ nemáme čas na takéto debaty alebo ich preberáme len okrajovo,“ vyjadril sa Filip pre denník Nový Čas.

Obaja umelci sú hrdí rodičia desaťmesačného synčeka Hektora a ten ich zamestnáva natoľko, že na veselicu nemajú ani pomyslenie. „Ľudia, ktorí majú malé dieťa, vedia, koľko je to roboty. Je tu veľa vecí, ktoré človek musí riešiť. Už dokáže urobiť kroky, chytí sa a prejde na takom stojane s kolieskami. Keď som doma a mám tú šancu pomôcť, prezliecť, stráviť s ním čas, tak si to naozaj užívam,“ dodáva operný spevák.“

Ako sa zdá, ich malý Hektor je navyše nočnou sovou – niekedy sa dokonca budí aj každú hodinu! Dvojica sa teda okrem bežných problémov, ako sú plienky, jedlo a očkovanie, musí vysporiadať aj s únavou. Nuž, či sa postoj šťastných rodičov ohľadom svadby neskôr zmení, ukáže len čas. :)

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram, Facebook