Magický dátum 11.11.2015 sa stal najdôležitejším dňom v živote krásnej Katky Smolkovej a Majstra sveta v cyklistike, Petra Sagana. Svoje ,,áno“ si povedali práve dnes!

Všetky, ktoré ste si robili zálusk na mimoriadne sympatického športovca, musíte začať loviť v iných vodách. Miláčik slovenského národa sa totiž práve dnes oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Katarínou Smolkovou, ktorá bola skutočne prekrásnou nevestou. Mladomanželia si sľúbili vernosť v rímskokatolíckom kostole sv. Kataríny Alexandrijskej v Dolnom Kubíne, odkiaľ pochádza Katka.

5

Okrem cca stovky svadobných hostí čakalo na zaľúbený pár množstvo fanúšikov, ktorí si chceli zvečniť momenty zo svadby Petra Sagana. Ten nezostal svojmu dôvtipu nič dlžný a na obrad prišiel v zelenom trabante, neveste v bielom veteráne.

4

Obrad, ktorý nášho športovca ,,zasvätil“ do stavu manželského, trval takmer dve hodiny. Odtiaľ sa pán a pani Saganoví spolu so svadobčanmi presunuli na Štrbské Pleso do hotela Kempinski, ktorý je dnes rezervovaný výhradne pre Saganových hostí.

Drahí mladomanželia, v mene redakcie Slovak Woman vám želáme všetko dobré do spoločného života, buďte spolu šťastní. 🙂

1 6 3 2

Foto: Facebook, Twitter

Video: Youtube