Aj keď sa možno zdá, že hollywoodsky herec Tom Hardy patrí k drsným mužom bez kúska citu, opak je pravdou. Obľúbený umelec, ktorý sa preslávil snímkami Mad Max, Legendy zločinu či Warrior, prišiel v týchto dňoch o svojho najlepšieho priateľa, ktorého pred šiestimi rokmi takmer zrazil autom. Jeho vyznanie psovi Woodymu vám zlomí srdce.

„Bol to anjel. Bol mojim najlepším priateľom. Prežili sme spolu toho naozaj veľa. Manželka Charlotte s ním veľa pracovala, aby mu pomohla prekonať úzkosť a strach. Miloval ju ako svoju mamu. Keď bola tehotná, neustále ju strážil.

Normálne nehovorím o svojej rodine alebo priateľoch, ale toto je nezvyčajná okolnosť. Woody ovplyvnil mnoho ľudí. S veľkým, veľkým smútkom v srdci vám oznamujem, že po 6-mesačnom boji nás pred pár dňami Woody opustil. Mal len 6 rokov. Woody bol príliš mladý na to, aby nás opustil a sme zdrvení jeho stratou. Som neuveriteľne vďačný za jeho lojálnu spoločnosť a lásku a je mi útechou, že už dlhšie netrpí. Cez to všetko som však veľmi zdrvený. Svet s ním po mojom boku bol lepším miestom.

Pre môjho najlepšieho priateľa vôbec. Pre mňa a pre moju rodinu, ktorá ho milovala nadovšetko, a ktorých miloval bezpochyby viac, než som ja kedy vedel. Woody bol najlepším spoločníkom na cesty, o akom sme mohli kedy snívať. Naše duše sú navždy prepletené.

Ďakujeme ti, Woody, že si sa rozhodol nájsť práve nás. Budeme ťa milovať a budeme s tebou a ty s nami navždy. Nikdy nezabudneme. Tvoj chlapec Tom xxx, ľúbim ťa nadovšetko… Bež teraz s Maxom a s anjemi. Uvidíme sa, keď tam budem.

Budem ťa navždy milovať, s celým svojím srdcom. Ďakujem za tvoju lásku, krásny chlapec.“

Foto: Twitter, wallpaperscraft.com, wallpapercave.com