Byť matkou nie je vždy jednoduché a svoje o tom vie už aj Mila Kunis. Tá si v novej komédií ,,Bad Moms“ zahrala Amy Mitchell, na prvý pohľad ženu s pohodovým životom. Hoci má krásne manželstvo, šikovné deti, úžasný domov a skvelú kariéru, cíti sa prepracovaná a má pocit, že čoskoro vybuchne. [sociallocker]

A nie je sama! Rovnako sú na tom aj jej dve kamarátky, v podaní Kirsten Bell (Veronica Mars) a Kathryn Hahn (Ako prísť o muža za 10 dní). Dievčatá sa rozhodnú vyraziť na cestu bez povinností, plnú zábavy a stanú sa z nich takpovediac neposlušné mamičky. A možno práve to im pomôže k tomu, aby sa stali lepšími. Ako v každom filme, ani tu nechýba mrcha, ktorá znepríjemňuje život hlavným postavám. V tomto prípade si ju zahrala Christina Applegate (Ženatý so záväzkami). V komédií predstavuje dokonalú matku, ktorá žije podľa nalinkovaných pravidiel a všetko, čo sa len trochu vymyká normálu, je neodpustiteľné. Na to však tri unavené matky nedbajú a užívajú si voľnosť.

Pozrite si trailer k filmu ,,Bad Moms“ z produkcie STX Entertainment a ručíme vám za to, že 29. júla 2016 nabehnete do kín so všetkými priateľkami. Už len táto malá ochutnávka sľubuje skvelú zábavu a boľavú bránicu.

Foto/Video: Youtube [/sociallocker]