Rok 2018 sa už oficiálne blíži ku koncu. V mene celej redakcie magazínu SlovakWoman sme si pre vás, naše stále a krásne čitateľky, pripravili malý Silvestrovský špeciál v podobe večerného programu, ktorý nám „naservírujú“ najsledovanejšie slovenské televízie.

Len nedávno sme vás informovali o nečakanej zmene v programe modro-žltej televízie, kedy bol avizovaný špeciál relácie Adely Vinczeovej s názvom ChartShow stiahnutý, pričom zábavnú epizódu plnú silvestrovských hitov vystriedajú opozerané staré komédie ako Kameňák 4 a následne Babovřesky 2.

To však vôbec nie je všetko. Televízia Joj si tentokrát pripravila novú epizódu z dielne relácie Inkognito, kedy by mal na scénu zavítať nečakaný tajný hosť. Hneď potom, o desiatej večer, nasleduje hudobno-zábavná šou so Štefanom Skrúcaným a Kandráčovcami v dvoch sériách až do 2:35 hod ráno.

Stará dobrá STV1 prinesie počas dňa množstvo známych rozprávok, až poslednú noc v roku zakončí šou Zlaté Časy (Silvester), kedy sa diváci budú môcť pobaviť s archívom televízie a zábavnými hosťami. Nuž, nie je to síce to, čo by sme si od kultových televíznych staníc predstavovali, avšak ako sa hovorí… lepšie ako drátom do oka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: satelitnatv.sk | Foto: Pixabay.com, Facebook, Hitky.sk