Fanúšikovia markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa tešia zo zaujímavého momentu, kedy sa s výnimkou jedného rozhádaného páru všetky ostatné stretli pohromade. Štipľavú príchuť prináša dôverný rozhovor chlapov vo vírivke, kde ženích Michal nečakane vyložil karty na stôl!

Diana a Michal vytvorili veľmi snaživú manželskú dvojicu, ktorá sa cez počiatočnú nervozitu a nevôľu dokázala vzájomnou komunikáciou a prispôsobovaním predrať až k fungujúcemu vzťahu.

diana michal svadba

Na obrazovkách i sociálnych sieťach momentálne sledujeme zohratý párik, nešetriaci romantickými gestami a milými vyznaniami. Nevesta je z prejavov drahej polovičky celá „paf“ a idylku nepreťal ani hromadný zraz troch párov, avšak len do určitého okamihu.

Je Mišo z Dianky unesený?

Keď chalani od 38-ročného podnikateľa vyzvedali, či pri pohľade na nevestu cíti to povestné šteklenie v brušku, jeho reakcia bola odmeranejšia, než by asi čakali. ,,Napriek tomu, že to veľmi necítim, ona nie je zlá baba, mám ju veľmi rád. Dokážeme si k sebe nájsť cestu, pohádať sa, zasmiať sa, ale nie je to také ružové, ako to ona stále vykreslí,šokoval Mišo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Je pravdou, že sympatickí tridsiatnici si k sebe hľadali cestu trochu dlhšie, avšak v posledných týždňoch sa zdalo, že im to spolu výborne klape. Ženích z Košíc ale zjavne tie pravé láskyplné city voči vysmiatej brunetke ešte stále nenadobudol.

diana svadba na prvý pohlad

Zdroj: Markíza | Foto: Instagram/Majkelmatej, YouTube