Drsná reality šou sa blíži do veľkolepého konca. Pred bránami farmárskeho finále stratil šancu o postup Michal Gajdošech, a to počas disciplíny, kedy mali hráči upliesť rohož z niekoľkých kusov rákosia. Viac o danom vylučovaní si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Keďže sa Michal pri pletení rohože pustil do „zlej“ taktiky, skončil posledný, a tak sa jeho cesta za vysnenou výhrou 75 tisíc eur nadobro skončila. Mladý ex-farmár sa ale hneď po odvysielaní prehry v iluminácii rozhodol zverejniť úprimný odkaz rovno pre divákov drsnej súťaže.

Každá cesta sa raz musí skončiť,“ uviedol sklamaný model. „Neuveriteľná skúška vašej osobnosti, ktorú odporúčam každému z vás,“ spomínal na časy, keď po boku neznámych ľudí, ale i celebrít bojoval na schátranom statku plnom televíznych kamier.

Okrem toho Michal uviedol aj fakt, že natáčanie bolo tak náročné, ako sme mohli vidieť na našich obrazovkách. „Budete sa pozerať na hodnoty viac a budete si vážiť maličkosti omnoho viacej. Ako posteľ, normálne jedlo, sprcha, teplo domova a hlavne svoju rodinu a kamarátov,“ Gajdošech dodal v príspevku, ktorý si môžete v celom znení prečítať nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Michal Gajdošech, TV Markíza