Pred týždňom popíjanie Mesuta nedopadlo dobre. Jeho správanie voči zvieratám hosdpodára Martina rozčúlilo a udelil mu jasný trest. Miroslav Debnár tak strávil niekoľko dní osamote na zvonici bez toho, aby tušil, aký bude jeho ďalší osud. 

Favorit na víťaza sa z výšky len prizeral, ako jeho kolegovia odlievajú najdôležitejšiu časť majestátnej stavby, zvon. Okrem toho Mesutovi taktiež ušla zabíjačka, na ktorú sa tešil od samého začiatku. K tomu všetkému bol sám a dostal aj zákaz konzumovať čokoľvek z hospodárskych zvierat.

Mesutove trápenie prišiel hospodár ukončiť. ,,Už vieš, prečo zvieratá patria k farmárovi a farmár k zvieratám? Je to veľmi úzka symbióza. Zvieratá potrebujú farmára a farmár potrebuje zvieratá, existenčne,“ vysvetľoval Martin statkárovi, ktorý pod vplyvom alkoholu chytil pod krk morku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mesut na samotke svoje správanie oľutoval a prehodnotil. Slová rešpektovaného muža padli na úrodnú pôdu. Mladík uznal, že toho počas trestu veľa pochopil. Dokonca sa neubránil ani slzám. Hospodár sa rozhodol udeliť 26-ročnému záhradníkovi druhú šancu, a tak konečne prišiel odchod z chladnej tmavej zvonice. Miroslav sa opäť zaradil medzi ostatných hráčov, ktorí ho privítali s otvorenou náručou.

Foto/Zdroj: TV Markíza, VOYO