V tej záplave sladkých fotiek a ešte sladších slov, ktorými sa medzi sebou na sociálnych sieťach dennodenne predbiehajú Rytmus a Jasmina Alagič, sme narazili na príspevok od Paťovho kolegu Kaliho. Ten lásku síce nerozsieva na verejnosti v takom množstve ako „king of pop“, no ako sa hovorí – menej je niekedy viac!

Kým raper z Piešťan už ide svojou nadpmozemskou zaľúbenosťou všetkým na nervy, Kali vie, že menej je viac, a že lásku k priateľke Alici nepotrebuje verejnosti (a bývalej?) dokazovať dobre že nie každým dychom. Na to, aby autor hitov Pamätáš, Užívam si to či Nejsom ten pravý vyjadril, čo k svojej drahej cíti, mu stačil jeden úryvok, z ktorého padli fanúšikovia na zadok. Týmto úprimným vyznaním tak zvalcoval doposiaľ všetkých xy Rytmusových ťuťumuťu príspevkov venovaných Jasmine Alagič.

“Stačilo tak málo na to, aby som pochopil, že by som chcel, aby si tu bola každé ráno. Nebola si plánom, ale teraz si už neviem predstaviť, že by som mal povedať inej žene áno. Neni návod na to, ako si ťa skrotiť, a to je to, čo ťa robí takou dokonalou dámou. A s tvárou, ktorá je jak z toho príbehu o královnej, nehaj ma byť králom, nehaj ma byť tým… ktorý zobere ťa preč z toho kolobehu, ale pritom nehá ti tie krídla. Byť tým, ktorý dá ti pod nohami pevnú zem, domov, deti, ale nehá ti ten výhlad. Tým, čo si zatancuje s tebou hocikedy, hocikde, keď budeme počuť hudbu. Som tým, čo ostane s tebou na lodi, aj keby išla ku dnu… tak poď ku mne bližšie” 

Toto vyznanie je súčasťou textu Kaliho novinky, ktorá by podľa jeho slov mala vyjsť budúci vikend aj spolu s videoklipom.

Zdroj/Foto: Instagram