Počas uplynulého víkendu obletela svet veľmi zaujímavá správa o tom, že by prvorodený potomok princa Harryho a krásnej Meghan Markle mal byť už na svete. Množstvo ľudí sa prikláňa k názoru, že kráľovská rodina narodenie bábätka pred verejnosťou tají, pričom kráska má na to údajne pádny dôvod.

Za posledné hodiny sa v zahraničných médiách i na sociálnych sieťach objavilo nespočetné množstvo špekulácií zaoberajúcich sa jedinou vecou – údajným prísne tajným pôrodom bývalej hollywoodskej hviezdy Meghan Markle.

Prekvapivej informácii nahráva do karát niekoľko skutočností, ako napríklad citácia z oficiálnej správy od princa Harryho, v ktorej sa spomína aj „dieťa zo Sussexu“. Veľkonočná nedeľa spojená s narodeninami kráľovnej Alžbety II. ale celú záležitosť zamotala ešte omnoho viac!

Meghan sa záhadne vytratila z verejného diania

Ostro sledovaná tmavovláska sa ako jediná z prominentných členov urodzenej famílie neobjavila v kostole na sviatočnej omši a nikto vôbec netuší, kde sa práve v týchto dňoch nachádza. Do sídla slávnych manželov mal tiež zavítať profesionálny stylista Daniel Martin – ten sa v prítomnosti Meghan objavuje vždy len pri výnimočných príležitostiach.

Viacerí priaznivci britskej rodiny sa tak domnievajú, že dôvodom zahmlievania mimoriadne súkromného pôrodu majú byť práve 93. narodeniny kráľovnej Alžbety II.  – vojvodkyňa zo Sussexu údajne nechce túto veľkolepú slávnosť zatieniť tým, že svetu oficiálne oznámi príchod ďalšieho kráľovského potomka.

kralovna alzbeta

Meghan a Harry sa už v minulosti vyjadrili, že narodenie dieťatka si chcú v prvých dňoch nechať len pre seba a pre najbližších príbuzných, čo zrejme aj dodržali. Pravdivosť týchto čoraz viac rozšírených klebiet ale ukážu len nasledujúce dni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle Harry

Zdroj: Instagram/Sussexroyal | Foto: Instagram/Meghanmarkle_official, Katemiddletonroyal