Milovaná „kráľovná ľudských srdcí“ je už niekoľko rokov po smrti, no stále je módnou inšpiráciou pre mnohé ženy. Výnimkou nie sú ani dámy, ktoré by sa mohli oslovovať jej nevestami, nebyť tragickej udalosti v roku 1997. 

Ikonický štýl princeznej Diany zabral titulnú stranu magazínu People presne 57-krát, čo sa doposiaľ nikomu inému nepodarilo. Jej vkus spájal dva svety – moderné trendy dievča s váženou kráľovskou dámou. Milovala veselé vzory, jasné farby a zaujímavé textúry, ktoré polichotili jej postave, a zároveň uspokojili kráľovský protokol. Trendsetterkou sa stala už počas svojho života a je ňou dodnes. Jej vkus sa stal v kráľovských kruhoch evergreenom a inšpiroval aj manželky jej synov – Kate Middleton a Meghan Markle.

Diana vs. Kate

Vojvodkyňa z Cambridgu si vie získať srdcia ľudí po celom svete skoro s rovnakou ľahkosťou ako jej „svokra“. Kate je v módnom priemysle rovnako vplyvná ako Diana – cenovo dostupné šaty, ktoré si na verejnosti obliekla, sa vypredali akoby mihnutím oka.

Porovnajte si Kate s kráľovnou ľudských sŕdc

(šípkou na fotke prekliknete na ďalšie snímky)

Diana vs. Meghan

Vojvodkyňa zo Sussexu vstúpila do sveta britského kráľovstva len prednedávnom a jej pôvodný štýl americkej herečky do jej nového statusu nezapadal. Meghan sa musela prispôsobiť a nápady na outfity nezačala čerpať od nikoho iného ako od manželovej zosnulej mamy.

Porovnajte si Meg s kráľovnou ľudských sŕdc

(šípkou na fotke prekliknete na ďalšie snímky)

Zdroj|Foto: Instagram