Princ Harry, druhorodený syn princeznej Diany a Charlesa, následníka anglického trónu, povedal 19. mája svoje životné „áno“ mimoriadne sympatickej herečke Meghan Markle. Ako sa však zdá, ryšavý novomanžel ani losangelská Popoluška nie sú hviezdami vlastnej svadby a prvenstvo slávnostného dňa im ukradol niekto celkom iný. 

Ak by ste si mysleli, že ide o nejakú družičku s perfektným zadkom, ako to bolo v prípade Kate Middleton a jej sestry, ste na veľkom omyle. Pippou Middleton tejto kráľovskej svadby sa totiž stal 7-ročný chlapček, ktorý stál priamo za nevestou počas jej príchodu do Kaplnky sv. Juraja v zámku Windsor. Závoj držali, dnes už vojvodkyni zo Sussexu, identické dvojičky John a Brian Mulroney, ktorí sú synmi Marklovej kamarátky Jessicy.

Malí štramáci sa na obrad priviezli spolu s nevestou v pekelne drahom Rolls Royce a po chvíľke ju svojimi žiariacimi úsmevmi doslova zatienili. Zatiaľ nie je známe, či sa v priamom prenose za Meghan objavila smejúca sa bezzubá tvár jedného alebo druhého chlapca, isté však je, že „GIF-ká“ a obrázky s jeho podobizňou začali okamžite kolovať po svetovom internete a stali sa doslova virálnymi.

Meghan Markle a Jessica, mama chlapcov

Prečítajte si tiež: >>>Kráľovská svadba plná hviezd: Bohyňa Victoria Beckham, nádherná Amal Clooney či kráska z Čiech!<<<

Prečítajte si tiež: >>>Prvý bozk novomanželov i svadobné obrúčky:TOTO sú prvé sekundy vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu!<<<

Video: YouTube | Foto: Twitter | Zdroj: E!News