Jedna z najkrajších žien Hollywoodu, 29-ročná Megan Fox, práve promuje svoj posledný film ,,Ninja turtles: Out of shadows“. Keď sa v CinemaCon v Las Vegas ukázala na pódiu, všetkým prítomným vyrazila dych. Pod čiernymi minišatami Versace sa jej črtalo viditeľné tehotenské bruško.

Megan Fox opäť žiari šťastím. Nádherná herečka sa 11.4.2016 ukázala na promo akcií v Las Vegas, kde pózovala so svojim hereckým kolegom Willom Arnettom. Dvojica si spolu zahrala vo filme o štyroch zmutovaných korytnačkách a herečkino bruško bolo doslova neprehliadnuteľné. [sociallocker]Kráska je podľa všetkého v očakávaní svojho tretieho potomka! Megan už vychováva dvoch synov Noaha (3,5) a Bodhiho (2), ktorých má s manželom Brianom Austinom Greenom, u nás známym najmä z kultového seriálu Beverly Hills 902 10. Manželia však vlani v auguste požiadali o rozvod, a to po piatich rokoch manželstva a šiestich rokoch randenia.

Megan priznala, že natáčať v tehotenstve bolo skutočne náročné, hlavne kvôli tomu, že bola neustále hladná. Aj keď je momentálne s manželom v rozvodovom konaní, od novembra bola dvojica niekoľkokrát pristihnutá v dobrej nálade. Zdroj blízky dvojici sa o celej situácií vyjadril nasledovne: ,,Samozrejme, že Brian je otec! Nikdy sa neprestali milovať a nikdy neprestanú byť rodičmi svojich chlapcov. Tehotenstvo prišlo ako veľké prekvapenie. Stále pokračujú v snahe o záchranu ich manželstva a opäť spolu žijú.

https://www.instagram.com/p/BEJ1i1OBzNz/?taken-by=dailymeganfox

Megan preslávili najmä filmy ,,Transformers“ a ,,Transformers: Pomsta porazených“. Do tretieho pokračovania sa nedostala, lebo vraj výrazne schudla a stratila svoje príťažlivé krivky. Bola tiež vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta. V súčastnosti jej mnohí vyčítajú plastiky, ktoré sa nedajú prehliadnuť.

https://www.instagram.com/p/BEHoZU-hzDl/?taken-by=dailymeganfox

 

https://www.instagram.com/p/BEFnsK2BzH-/?taken-by=dailymeganfox

Foto: Instagram, hotphoto.in [/sociallocker]