Najsledovanejšia udalosť roka ešte stále otriasa slovenskými médiami, pričom ujsť nemohla ani kontroverznému Martinovi Jakubcovi. Ten na novomanželoch Vrbovských, voči ktorým prechováva už dlho veľké nesympatie, nenechal ani nitku suchú.

Rytmus a Jasmina chudobou rozhodne netrpia, a preto si mohli svoj veľký deň vychutnať v tom najluxusnejšom duchu, pričom nemalé peniaze venovali i do svojich outfitov. Šiat krásnej moderátorky sa zhostila módna diva Janka Pištejová, ktorá pre ňu vytvorila skutočne nádhernú a honosnú róbu. Práve oblečenie novomanželov sa dostalo i do hľadáčika Martina Jakubca, majúceho na portáli Pluska.sk vlastný módny žurnál.

O Patrikovi si hudobník myslí, že ho kopíruje a nemá žiadny vkus. ,,Pretože tým, že nemá žiadny vkus, musel si pozrieť fotky, ako sa Martin Jakubec obliekol na svoju svadbu a vlastne celé to skopíroval od A po Z,“ známy Slovák narážal na svoj biely oblek, v ktorom sa v novembri minulého roka „oženil“ s Božankou Verešovou, a raperovi následne venoval tú najhoršiu možnú známku.

Spevák sa vyjadril, že nerozumie tomu, ako mohli Rytmus a Jasmina navzájom skombinovať ich typy outfitov. ,,Najhoršia dĺžka ženských šiat s tými ornamentami, s tými diamantami, s tými briliantami, inak to je fake,“ Jakubec kriticky zhodnotil moderátorkin výber.

Následne sa opäť vrátil k Paťovi, ktorý si mal vraj obliecť o číslo väčšie sako, nakoľko je podľa Jakubca nabratý a vrchný diel mu je naprataný. Celkoho jeho oblek zhodnotil ako podpriemerný. ,,Také má každý, také chce mať každý, aj Rytmus sa chcel podobať Jakubcovi, úžasné, gratulujem,“ sebavedomo vyhlásil.

Rytmus a Jasmina

35-ročný muž, hrajúci sa na módneho guru, si ale posvietil i na ležérny outfit pani Vrbovskej, ktorý si zvolila v prvý posvadobný deň. ,,Mal by som si dať asi ďalší lexaurin, aby som to zvládol,“ skonštatoval pri pohľade na budúcu mamičku, ktorej tenisky zhodnotil ako na roľu. ,,Takýto outfit, moja babka v takomto chodí okopávať burinu,“ utrúsil, pričom by podľa Jakubca mala nevesta zo svadby roka vyzerať aj na druhý deň upravenejšie. ,,Jasminka, máš čo robiť ešte so sebou,“ odkázal brunetke uštipačný Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý Módny žurnál s Martinom Jakubcom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/simakzamokpezinok, rytmusking, jasmina_alagic, martinjakubec_official