Súťažiaci a diváci šou Love Island zažili pred pár dňami poriadny šok, keď hru opustila jedna z prvých návštevníčok luxusnej vily na Kanárskych ostrovoch. Všetci určite čakali, že jej partner Honza prejaví istú dávku smútku, avšak on namiesto toho ihneď otvoril náruč Mirke. Ako sa na to z domu pozerá Viktória alias Aicha?

Aicha po svojom návrate domov dostáva od fanúšikov množstvo správ a otázok. Ľudí zaujíma najmä to, ako zvláda skutočnosť, že sa za ňou ešte ani nezatvorili dvere a Ján už hovorí inej žene, že sa mu vždy páčila. Mladá kráska sa na túto tému rozhodla nahrať video.

Viktória prezradila, že romantická rozprávka s Honzom sa podľa nej začala rúcať vtedy, keď prišla do vily Mirka. Postupne si jeden na druhoom začali stále viac a viac všímať „detaily“ ktoré im vadia. A kým extotická Slovenka nemala problém o daných veciach komunikovať, jej partner vždy mlčal. Namiesto toho sa o tom rozprával s Pítrom, čo Aicha označila za najväčší extrém a príčinu jej nepríjemných nálad a výbuchov.

Najprv slzy v očiach, o chvíľu už iná žena

,,Keď som odchádzala, videla som, že mal slzy v očiach, že ho to možno naozaj zasiahlo. Neviem, čo bola hra z toho, čo nebola. Pretože, keď som odišla, mal konverzáciu s Mirkou, že sa mu od začiatku páči. Keď som sa ho dvadsaťtisíckrát opýtala „páči sa ti, nepáči sa ti“, on povedal nie. Išiel po Naomi, išiel po Mirke…,“ zamýšla sa vo videu 20-ročná modelka.

,,Hej kamoši, tak ja odídem do p*dele z Love Islandu, ešte sa za mnou ani nezatvoria dvere, on povie, že sa mi určite ozve, že má ma rád, neviem čo… a potom ma vymení…“ uviedla rozcítená Aicha, ktorú emócie premoohli natoľko, že nahrávanie videa vypla. V ďalšej časti sa k Mirke a Honzovi opäť vrátila. ,,On mi hovoril, že mu už ide na nervy, že ju nezvláda. A odídem, vidí, že Naomi nemá záujem, pretože proste nemá, a vie, že do koho môže ísť, je do Mirky, a on to spraví. Toto je podľa mňa čisto bezcharakterná vec,“ pokračovala.

Mirka bude možno lepšia partnerka

Aicha napokon skonštatovala, že Honza a Mirka sú vlastne na rovnakej inteligenčnej úrovni, a tak je možno kučeravý svalovec naozaj vhodnejší pre jej bývalú súperku. ,,Za mňa maximálne bezcharakterné zachovanie sa. Toto si podľa mňa žiadna žena nezaslúži,“ uzavrela slovenská se*ca, ktorá je napokon rada, že si nedovolila zamilovať sa do človeka, ako je Honza. Aj keď priznala, že ho má stále rada a z celej sitácie je smutná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celá Aichino vyjadrenie

Zdroj/Foto: YouTube/Aicha, Instagram/voyo.sk, YouTube, Markíza.sk