Slovensko sa zrejme dočká ,,futbalovej jedenástky“ multi-otecka Borisa Kollára. Členka podnikateľovho háremu, a zároveň hrdá matka Barbora Balúchová, ktorá len v januári na svet priviedla potomka číslo 10, nezaháľa. Pre synčeka Alexandra chce súrodenca! 

Ex-superstáristke Barbore Balúchovej (29) sa materstvo zapáčilo natoľko, že by chcela s podnikateľom Borisom Kollárom ďalšie dieťa. Vyrovnala by sa tak Andrey Heringhovej, ktorá sa zatiaľ ako jediná môže pochváliť titulom dvojnásobnej matky v Borisovom háreme. Napriek tomu, že Barbora je Borisovou deviatou ,,rodičkou“, vie si predstaviť budúcnosť po jeho boku a pre malého Alexandra by už čoskoro chcela súrodenca: „Nemala by som dieťa s mužom, ktorého absolútne nerešpektujem, nemilujem a s kým si neviem predstaviť takto žiť, ale určite si nerobím žiadne scenáre.“

Blondínka tvrdí, že Boris je iný ako všetci muži v jej doterajšom živote a nešetrí chválami na jeho adresu: „Je ako tornádo, mám rada jeho energiu, je to pozitívny človek, s ktorým sa nedá ani pohádať. To proste cítite pri tom mužovi, že je ten pravý. Určite chcem ešte dieťa a súrodenca pre malého,“ dodáva ambiciózna Barbora.

Či sa dočkáme spomínanej ,,futbalovej jedenástky“ Boris zatiaľ nepotvrdil, no je viac než isté, že Barbora by sa vďaka ďalšiemu dieťaťu o svoje príjmy báť nemusela. :-)

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram