Sympatický záchranár z Košíc svojím zovňajškom nevyčnieval veľmi z radu. Na obrazovkách Markízy sa objavoval s krátkymi vlasmi a jemným strniskom, to sa však po ukončení natáčania Svadby na prvý pohľad zmenilo.

Diváci obľúbenej šou už vedia, ako dopadli osudy všetkých párov. Cesty Mirky a Mateja sa dokonca rozišli ešte pred finále, nakoľko brunetka v ich vzťahu nevidela zmysel.

,,Mňa veľmi mrzí, že sa to u mňa neprehuplo cez tú kamarátsku rovinu. Myslím si, že by bolo nefér, aby som ti ja teraz povedala, že sa to zmení, lebo si reálne nemyslím, že sa to zmení,“ povedala Mirka počas posledného televízneho stretnutia so svojím ženíchom. Zamilovaný východniar ostal z jej rozhodnutia, samozrejme, sklamaný, avšak postupne sa cez nešťastné chvíle preniesol. Do novej životnej etapy dokonca vykročil s novým imidžom!

Matej si nechal narásť dlhú hustú bradu, s ktorou by ste ho zrejme vôbec nespoznali. Problém s identifikáciou by ale možno prišiel aj pri fotkách, kde ho už nezdobí. Aktuálne je totiž ženíchova tvár oholená takmer dohladka! Tak čo, kedy to Košičanovi pristane viac? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej s bradou

Matej bez brady

Zdroj/Foto: Instagram/matej_kudernac, tvmarkizaofficial