V reality šou Farma sa začína pritvrdzovať! Hoci sme už na obrazovkách nejaké tie výmeny dotykov videli, o zatiaľ najväčší kaliber sa postaral Matej Jurkovič s Mirkou Csorbovou, ktorí majú za sebou vášnivú noc v sluhovni. To, čo sa udialo hneď ráno, by ale zrejme nikto nečakal.

Už od začiatku Farmy panovala medzi Mirkou a Matejom chémia – tá však dostala na väčšie rozvíjanie priestor až vo chvíli, kedy sa obaja stali sluhami. Svoje sympatie si tak krátko po zvolení novej funkcie farmári ihneď vymenili v sluhovni, kde sa jeden druhému oddávali poriadne dlho. Video si môžete pozrieť — TU —

Ak by ste ale čakali, že sa herec pre dospelých, ktorý si zarába aj ako gigolo, ku svojej o 22 rokov mladšej kolegynke zachová chladne a bez citov tak, ako to býva v jeho brandži zvykom, musíme vás vyviesť z omylu. Matej sa pred kamerami ukázal ako skutočný gentleman!

Potetovaný svalovec nechal svoju princezničku spať o hodinku dlhšie s tým, že potrebnú prácu na statku vykonal aj za ňu, čím prekvapil nielen samotní Mirku, ale aj Ivetu zo „západného bloku“. ,,Taký sluha… to by sa sluhovalo dobre každému,“ skonštatovala s úsmevom.

Zdá sa teda, že čiernovlasá východniarka u Mateja zabodovala na celej čiare. ,,Chémia tam je medzi nami, to je očividné, už od samého začiatku. Však ja som to hovoril, keď padla tá opona, tak ja prvé, čo som si všimol, bola ona,“ vyjadril sa na adresu aktuálnej slúžky Jurkovič.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube