Ste síce práve vo vzťahu, no s týmto stavom nie ste až tak stotožnená? Máte pocit, že ,,toto“ nie je práve to, čo od života očakávate? Rozmýšľate, aké by to mohlo byť super, keby ste boli opäť zase aspoň na chvíľku sama? Potom asi tento váš aktuálny partner nebude tým pravým orechovým alebo ani netúžite po trvalom vzťahu s jedným mužom. Je to ako kolotoč: Keď ste sama, chcete vzťah, keď ste vo vzťahu, túžite byť slobodná a voľná…

 

4 znaky, ktoré vám pomôžu rozpoznať, či by ste naozja nemali byť radšej single!

1. Zle, zle, ZLE!

Bez ohľadu na to, čo váš partner práve robí, robí to zle. A nielen to, ale VŠETKO! Istotne by sa našlo aj niečo pozitívne, ale nakoľko vás to vo vzťahu nebaví, nedávate jeho kladným stránkam šancu. V skutočnosti je pre vás oveľa jednoduchšie pripísať mu vinu za všetko, čo sa vo vás deje, než si pripustiť svoje vlastné pocity.

2. Cítite sa spútaná

Túžba po slobode vám bola vložená už do kolísky, ale pokiaľ vzťah funguje, ste ochotná ju obmedziť. Ak sa však cítite ako vo väzení a je vám to nepríjemné, nastal najvyšší čas na odchod.

3. Tak kto je vzrušujúcejší?

Každý kamarát, kolega, známy alebo hoci aj cudzinec je vzrušujúcejší ako váš partner. Hoci vo vás ešte občas dokáže vzbudiť príjemné pocity, stále častejšie si predstavujete, aké by to mohlo byť s týmto alebo tamtým…

4. Párty namiesto romantiky

Nielen všetci ostatní sú zaujímavejší ako váš partner, ale aj všetky aktivity sú lákavejšie ako čas strávený s ním. Jednoducho čokoľvek, čo nemá nič spoločné s romantickým útulným večerom na gauči. Radšej zbehnete do fitka alebo na oslavu.

Našli ste sa? Ide predsa o váš život, tak prečo nebyť zase chvíľu slobodná a šťastná? :)

Zdroj: fem.com | Foto: pixabay.com