Máte medzi 20. a 30. rokom života a myslíte si, že ste ešte mladé a na všetko máte čas? Omyl, milé dámy. Tridsiatka nie je nová dvadsiatka, povie vám to veľmi jasne a zreteľne Meg Jay.

Dvadsiatnici ani netušia, čo všetko môžu vo svojom živote zmeniť do doby, kým nedosiahnu 30. V tomto veku netreba strácať čas s niečím, čo očividne nemá zmysel a budúcnosť.

Určite každá chce v živote robiť niečo, čo ju bude baviť a napĺňať, nájsť si muža, ktorý sa stane jej manželom a s ktorým bude vychovávať deti. Lenže ak ste vo vzťahu, v ktorom ste nešťastná, ten vzťah vás ničí, chcete, aby to tak bolo do konca života? Manželstvo sa totiž nebuduje v manželstve, manželstvo sa buduje pred manželstvom a ak vám vadí, ako sa správa váš partner, po povedaní si „áno“, bohužiaľ, iný nebude. Budete si teda po tridsiatke hľadať niekoho iného a vezmete si prvého, ktorý sa vám bude ako tak pozdávať len preto, že vám už tikajú biologické hodiny? Aj to, bohužiaľ, veľa žien robí – zo zúfalstva, že už si nikoho nenájdu. Presne o tom vám vo svojom videu porozpráva Meg Jay. Ako dôležite je robiť správne rozhodnutia a životné kroky práve pred tridsiatkou. Meg vám možno otvorí očí a dopomôže k tomu, aby ste si začali vážiť samú seba. Pretože vo vašom živote by malo byť predsa na prvom mieste, samozrejme, zdravie, ale rovnako tak aj vaše šťastie.