Pre viacerých mužov, nepočítame chlapcov do tridsiatky, je menej niekedy viac. Z každej strany je na ženy vyvíjaný čím ďalej, tým väčší tlak, aby mali dokonalú postavu, vlasy, zuby, upravené nechty, pevné prsia. Nie je to však také jednoduché. Čo ak vám pánbožko do výstrihu nenadelil toľko, koľko si partner predstavuje? Uisťujeme vás, že všetky pochybnosti ohľadom výzoru sú iba vo vašej hlave. 

Každý muž preferuje niečo iné a faktom ostáva, že ideálna veľkosť pŕs neexistuje, najlepšie sú vraj ,,úplne normálne“. Výhodou malých pŕs je, že sú pevnejšie, neobmedzujú vás vo výbere oblečenia a nezaťažujú chrbticu. Všimli ste si niekedy svetoznáme modelky spodnej bielizne Victoria´s Secret? Ani jedna z nich nemá nadmerne vyvinutý dekolt a znova sa len potvrdzuje, že ideál nie je v kvantite, ale v kvalite.

ideál nie je v kvantite, ale v kvalite

Ak sa mužom páčia na ženách veľké prsia, je to to jediné a nezaujímajú sa o zvyšok. Sú sexuálne ovplyvnení a ženu vnímajú ako objekt. Takého chlapa však nechcete. Správny muž, ten, ktorý sa postará o rodinu, nepotrebuje v posteli extrém a bude vás milovať takú, aká ste. Presne takýto chlapi, otcovia a živitelia rodín, sa ukázali ako tí, ktorým na veľkosti dekoltu nezáleží a dokážu sa ,,pohrať“ aj s malými prsiami. 🙂