Seriál Dunaj, k vašim službám sa teší veľkej diváckej obľube, preto sa niet čomu čudovať, že Markíza sa rozhodla nakrútiť jeho ďalšie pokračovanie. Avšak v tretej sérii vraj postava Leopolda Kučeru bude chýbať. 

Historickú ságu Dunaj, k vašim službám si Slováci zamilovali od prvej epizódy a len pred týždňom si vychutnali jej veľkolepé finále. Fanúšikovia však vôbec nemusia smútiť, keďže modrožltá televízia plánuje natočiť nové epizódy, ktoré by mala odvysielať už na jeseň.

dunaj

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzerá to ale tak, že jeden z ústredných hercov sa s projektom rozlúčil.  „Tomáš Maštalír nebude hrať v tretej sérii Dunaj, k vašim službám. Má to byť kvôli Pánovi profesorovi, ktorý sa má natáčať v rovnakom čase ako Dunaj, teda v lete,“ prezradil tajný zdroj pre Čas.sk.

45-ročný fešák však plánuje zotrvať iba v piatej sérii. „Ak by sa pripravovala šiesta séria, Tomáš by v nej viac účinkovať nechcel,“ dodala osoba z markizáckeho prostredia. V médiách sa totižto pošuškáva, že manželka sympatického Trnavčana nosí pod srdcom druhé dieťa. Práve kvôli rodine chce umelec zmierniť pracovné tempo a odmieta lukratívne ponuky.

tomas mastalir

Zdroj/Foto: cas.sk, markiza.sk