Ležíte doma v posteli, chystáte sa zaspať, no prekážajú vám svetlá z ulíc? Určite ste už počuli o maske na spanie, ktorá tieto problémy vyrieši. No pozor, dá sa využiť aj na se*uálne hrátky s partnerom. V totálnej tme budú jeho dotyky oveľa intenzívnejšie! Ako na to?

Spánok je pre krásu ženy naozaj dôležitý, preto by ste si mali dopriať poriadnu dávku odpočinku každý deň. Dôležité je spať minimálne 8 hodín. Počas spánku sa vytvára hormón melatonín, ktorý má pozitívne účinky na vašu obranyschopnosť, tvorbu vitamínov, celkovú náladu a veľa iného. Ak však spíte pri nejakom zdroji svetla, tvorba tohto hormónu sa výrazne znižuje. Vďaka maske na oči sa tomu vyhnete. Ale pozor, nehovoríme o obyčajnej prikrývke viečok, ale o vášnivej čipkovanej, ktorá bude mať v spálni aj iné využite. Nasaďte si ju aj vtedy, keď ešte nejdete spať. Vďaka nej budete mať z intímností nový zážitok.

maska 6Ak chcete váš vzťah aspoň trochu okoreniť, práve hra na slepú babu“ je pre vás ideálnou voľbou. Nemusíte vymýšľať nové polohy, ale tie staré okoreníte tým, že zakryjete svoje oči. Milovanie v úplnej tme je novým zážitkom, ktorý dá do pozoru vaše všetky ostatné zmysly. Budete vnímať viac dotyky, zvuky, okolie aj svoje pocity. Okrem toho naštartuje aj vašu fantáziu! Môžete si predstavovať čo chcete a koho chcete, ale stále ste v bezpečí domova, iba vy a váš partner. Masku použite hneď na začiatku, pri predohre, ktorú môžete spestriť aj nejakou ochutnávkou jedla. Aby toho nebolo málo, môžete si ju aj jednoducho vymeniť. Skúste ju raz nasadiť aj partnerovi, kedy sa skvele uvoľníte a môžete si s ním robiť, čo chcete.

Foto: Pinterest