Sympatická herečka Mária Bartalos si momentálne vychutnáva zrejme najkrajšie obdobie v živote. Jej rodinku pred dvomi mesiacmi doplnil maličký Noel a brunetka sa starostlivosti o bábätko naplno oddala. Jedna vec ju ale nedávno poriadne rozrušila, o čo sa neváhala podeliť aj s ostatnými.

Seriálová učiteľka Linda z Oteckov sa kvôli materským povinnostiam vzdala aj úspešnej úlohy na televíznych obrazovkách. Dnes je z Mary vzorná mamička, ktorá prostredníctvom sociálnej siete pravidelne prezentuje vlastné názory na rôzne témy týkajúce sa najmä detí.

Maria Bartalos dieťa

Tentokrát sa herečka dotkla citlivej oblasti, keď sa rozhodla verejne otvoriť mimoriadne háklivú interrupciu. Kráska fanúšikov šokovala odkazom na článok, poukazujúci na nový americký zákon, ktorý by mal schváliť potraty v každom období gravidity.

Mary vybuchla tak, ako ešte nikdy

,,Otras! Som úplne znechutená, je absolútne neľudské, aby sa schvaľoval takýto zákon,“ Mária sa rozhorčila natoľko, že svoj rázne odmietavý postoj predložila aj širokej verejnosti. Po tom, ako ju pár ľudí ohľadne zarážajúceho príspevku kontaktovalo, dala jasne najavo, že čo i len malá zmienka o umelom prerušení tehotenstva je pre čerstvú maminu extrémne zraňujúca.

,,Interupcia je hrozná. Nepodporujem a nikdy ani podporovať nebudem. Či je to v 12. alebo 24. týždni, alebo ešte neskôr, je to vražda. Len preto, že to dieťa, alebo plod nevidíme, je to ľahšie. Ale keby ste ho porodili a vtedy sa mali rozhodnúť, či ho zabijú, nedovolili by ste to,“ zneli ostré slová krehkej umelkyne, ktorej sa táto problematika citeľne dotkla. Súhlasíte s názorom Mary Bartalos? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mary Bartalos insta

maria bartalos story

Zdroj|Foto: Instagram/Maria.bartalos