Martinka z Turca, vlastným menom Martina Chovanová, je podľa dostupných informácií mŕtva. Kontroverzná postavička z reality šou ,,Farmár hľadá ženu“, vraj skonala počas hospitalizácie v nemocnici.

Počas štvrtkovej noci sa na sociálnej sieti objavil srdcervúci status, ktorý hovorí o tom, že jedinečná Martinka z Turca zomrela. Na Facebooku ho spolu so spoločnou fotografiou uverejnil kamarát slovenskej Kleopatry, Edo: „Veľmi smutný som. Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád a keď som videl, čo sa s ňou deje, chcel som pomôcť. Nechcela. Predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby. Žiaľ, už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste,“ uvádza v popise smutný kamarát. Ako vyplýva z nasledujúcej konverzácie, svojská Martinka skonala na problémy s pečeňou v nemocnici v Ilave, kde bola hospitalizovaná. Šokujúca správu potvrdila aj Martinkina dcéra: ,,Volal nám mamin manžel Martin, že mama zomrela,“ oznámila Barbora.

Mediálna hviezda, ktorá sa preslávila najmä špecifickým štýlom obliekania i maľovania, mala dlhodobé problémy s alkoholom. S tými sa jej nedarilo skoncovať ani napriek niekoľkým hospitalizáciám v nemocnici a skutočnosti, že jej boli odobraté vlastné deti. Martina z Turca v tom období absolútne prepadla metle ľudstva, prišla o strechu nad hlavou i podporu rodiny. Podľa zdroja skonala vo veku 34 rokov.

4 2 1

Foto: Facebook