Už neuveriteľný rok ubehol odvtedy, čo svet opustila jedna z najvýraznejších tvárí televíznych obrazoviek. Martina Chovancová, rod. Zuzaniaková, sa stala snáď najväčšou hviezdou všetkých ročníkov reality šou Farmár hľadá ženu, kde sa uchádzala o srdce plachého Mariána. Napriek tomu, že medzi dvojicou nepreskočila žiadna iskra, Kleopatra z Turca si vďaka výraznému líčeniu, svojskému štýlu obliekania a kontroverznému správaniu vydupala cestu do sveta šoubiznisu.

Reality šou Farmár hľadá ženu, ktorej neodolali mnohé vydajachtivé slečny, bola preplnená jednoduchšími ľuďmi baviacimi celé Slovensko. Vrchol obľúbenosti však dosiahla práve Martinka – Kleopatra z Turca, ktorá pri plachom Mariánovi a v spoločnosti svojich ,,súperiek“ perlila jedna radosť!

Martinka Farmár hľadá ženu

Aj keď jej život na farme príliš nevoňal, na to, čo predviedla v televízii, sa len tak ľahko nezabudne. Ostré líčenie, trblietavé outfity a vysoko vytiahnuté ponožky v sandáloch boli jej doménou, vďaka čomu si získala masívny záujem divákov i bulváru. Fanúšikov bavila jej bezprostrednosť i slovník, ktoré sa na televíznych obrazovkách len tak často nevidia.

Po skončení šou sa Martina objavovala čoraz častejšie na televíznych obrazovkách a médiá ju vyhľadávali najmä pre jej ľahkú ovplyvniteľnosť, ktorá sa jej stala, žiaľ, osudnou. Tlak verejnosti, podpora nesprávneho životného štýlu či pitia alkoholu na rôznych diskotékach, ktoré si ju pozývali ako hosťa večera, sa jej stali osudnými a 11. augusta Slovensko šokovala správa o jej úmrtí. Aj keď tomu mnohí spočiatku neverili, Martinka z Turca, matka troch detí, ktoré sú momentálne v detskom domove, zomrela vo veku 34 rokov v ilavskej nemocnici.

Martinka z Turca, ako si ju pamätáme

Módna ikona Martinka-Kleopatra z Turca

bitka v šou Farmár hľadá ženulíčenie Kleopatry z TurcaMartinka z Turca

Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube