Ak sledujete TV JOJ, zrejme ste už videli ukážku vianočného špeciálu obľúbenej relácie Inkognito, ktorá sa netradične odvysiela dnes večer. Tajnou hosťkou má byť finalistka historicky prvej slovenskej SuperStar Martina Schindlerová. Po rokoch tak budeme mať možnosť vidieť krásnu speváčku opäť za mikrofónom.

Martina Schindlerová bola v roku 2004 horúcou kanditátkou na víťazstvo prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorú s napätím sledoval celý národ. Napokon sa vtedy 16-ročná kráska tešila len z druhého miesta. Následne speváčka vydala dva úspešné albumy Patríme k sebe a Čo sa to tu deje a potom kariéru zavesila na klinec.

Martina Schindlerova

Maťka sa medzi časom vydala, porodila dve deti a nedávno sa už stihla aj rozviesť. Avšak dobrá správa je, že sa pomaly, ale isto dostáva opäť na scénu. Po tom, ako po boku svojho kolegu zo SuperStar Tomáša Bezdedu vystúpila v relácii Zlaté časy, sa dnes večer objaví ako tajný hosť v jojkárskom programe Inkognito.

Martina Schindlerova

Na konci relácie sa ale môžeme tešiť na úžasný vianočný duet, ktorý nám pôvabná 30-tnička v mikulášskych mini šatočkách zaspieva s Mariánom Čekovským. Konkrétne pôjde o skladbu Rozprávka Vianoc od legendárnych súrodencov Hečkovcov. Malú ochutnávku si však môžete pozrieť už teraz v priloženom videu.

Martina Schindlerova

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/schindlerovamartina_official