Fitnesák Martin Šmahel (35) je rozvedený štyri mesiace, a hoci si ,,slobodu“ doteraz užívala najmä jeho krásna exmanželka Miriam Kalisová (32), momentálne má už dôvod na radosť aj on. 

Martin Šmahel patrí medzi najväčších fešákov slovenského šoubiznisu, a preto bolo len otázkou času, kedy si vyšportovaný sympaťák nájde novú partnerku. Posledné mesiace určite neboli pre Šmahela ľahké, keďže sa mu rozpadlo niekoľkoročné manželstvo s Mirkou Kalisovou. Tej navyše ostala v starostlivosti dcérka Mia, ktorú si momentálne striedajú, a rovnako aj byt, na základe čoho sa musel fitnesák odsťahovať naspäť k rodičom.

Hoci sa doteraz usmievala z dovolenkových fotiek spoločne s novým priateľom Dušanom Pašekom ml. len moderátorka, dnes má dôvod na radosť aj samotný Šmahel. Na verejnosť sa totiž prevalila informácia, že fitnesák sa má už nejakú dobu stretávať so sympatickou blondínkou Beátou. Mladá mamička je podľa zdroja Nového Času vdovou, no po manželovi jej ostala krásna dcérka. Má si výborne rozumieť s Martinom, s ktorým sa vraj stretávajú veľmi často, a rovnako si k sebe našli cestu aj ich deti: „Keď ide Martin za Beou, malú Miu pravidelne berie so sebou, dievčatká si výborne rozumejú, prezrádza. Snáď teda našiel aj on svoje šťastie rovnako ako Miriam.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, doma.markiza.sk