Známy moderátor Martin Šmahel je na sociálnych sieťach pomerne aktívny, no svoje súkromie a milované dievčatá si stráži. Avšak občas spraví výnimku a s fanúšikmi zdieľa i rodinné momentky či romantické myšlienky, ktoré sa schovávajú pod hŕbou svalov. 

Niekdajší farmár našiel šťastie po boku priateľky Beáty, ktorá si rovnako ako Martin do vzťahu priniesla dieťa. Okrem toho mu dala bruneta aj ich spoločnú ratolesť, a to predčasne narodenú dcéru Emku. Dvojica zdieľa radosti a strasti života už 4 roky a podľa všetkého zaľúbenosť ešte nevyprchala.

Urastený vegán sa na Instagrame prihovoril ostatným mužom. Jeho slová sa týkali najmä nevery na sociálnych sieťach a taktiež, čo i len myšlienok zadaných pánov na inú ženu.

,,Moja žena je môj breh, ostrov, pevnina. Chlapi, ak máte GULE, teraz čítajte. Mám na sociálnych sieťach veľa známych, kamošov a ľudí, ktorých poznám. Sem tam si zalistujem pozrieť, čo je nové alebo sa mi ukážu tie návrhy koho sledujú moji známi. A dosť často sa vám chlapi čudujem,“ priznáva známy fešák. Ten nerozumie pohnútkam vyhľadávať vo virtuálnom svete náhodné a neznáme krásky.

martin šmahel dcéra

,,Mať follow na desiatky či stovky cicušiek čo lákajú kozami a perami je dosť divné, keď máte doma ženu, ktorá vám tvorí domov a ešte spolu vychovávate deti. Metaforicky povedané: „Každá iná, cudzia žena je ako visutý most nad priepasťou, ktorý sa začne kolísať keď naň vkročíš.“ Každá sekunda venovaná inej žene (pohľadom, slovom, myšlienkou, telesnou blízkosťou…) je krokom na ten nestabilný most a vzďaľovanie sa od brehu,“ uvádza Martin v príspevku, ktorému jeho dámske publikum na sociálnych sieťach tlieskalo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Viem, že dnes je ľahké mať v mobile kopec iných žien, sledovať ich, četovať, ale rovnako ľahké je aj zrútiť sa z toho mosta, tak bacha aby ste nestratili pevninu z dohľadu. Lebo na moste dom nepostavíš… Bei, milujem Ťa,“ vyznal sa na záver trojnásobný zamilovaný otecko a partner.

Foto/Zdroj: Instagram/martinsmahel