Aj napriek tomu, že sa fitnes tréner Martin Šmahel snažil zachrániť svoje manželstvo zo všetkých síl, nepodarilo sa. Na vzťah sú treba dvaja a zdá sa, že Miriam Kalisová už viac nemá záujem zdieľať svoj život po boku sympatického športovca.

Martin sa práve nachádza v rozvodovom konaní, a tak je pomyselná bodka za jeho vzťahom už len formalitou. Po prevalení manželskej krízy bol moderátor známy z relácie O 10 rokov mladší doslova na roztrhanie. Jeho účet na sociálnej sieti bol preplnený žiadosťami o priateľstvo od žien, ktoré si na neho robili poriadny zálusk.

Situácia bola natoľko bláznivá, že musel zasiahnuť. ,,Baby nebláznite. Nemám Bentley ani Ferrari, nebývam vo vile s bazénom. A nemám ani záujem. Díky,” prehlásil na sociálnej sieti Martin, ktorému cieľavedomé ženy nedali dýchať.

 

 

Aj napriek tomu, že Šmahel v týchto chvíľach nemá záujem o vzťah, jeho predstava budúcej partnerky je jasná. Prekvapil vyjadrením, že po jeho boku nemusí byť najkrajšia žena na svete, no určite by so svojou vyvolenou rád športoval. Prioritou je však jeho dcérka Mia, ktorá nemôže byť považovaná za komplikáciu zo strany partnerky.

Zdroj: Báječná žena | Foto: Instagram