Martin Nikodým už síce stojí na prahu 50-tky, no mladistvý vzhľad, pekný úsmev a šibalský pohľad mu uprieť nemožno. Ako sa hovorí, jablko nepadá ďaleko od stromu, takže rovnakým šarmom disponuje aj jeho syn Adam. Dokonca až tak, že sa stal finalistom prestížnej modelingovej súťaže.

Martin Nikodým je otcom troch krásnych detí – Adama, Emmy a Martinka, pričom aktuálne to vyzerá tak, že práve najstarší Adam pôjde v jeho šľapajách a zakotví vo vodách šoubiznisu. 17-ročný mládenec to totiž skúša ako model a zatiaľ sa mu i veľmi úspešne darí.

Za všetko môže náhoda

Budúca hviezda šou Tvoja tvár znie povedome pre Topky.sk prezradila, že za synovu modelingovú kariéru môže obyčajná náhoda. „Nejaký skaut ho odchytil v nákupnom centre, presvedčil, že je to fešný chlapec a že by to mal vyskúšať. A napriek tomu, že si myslím, že môj Adam sa nevidí ako model vo svojom živote, tak si povedal, že by to mohla byť jedna z jeho životných skúseností.“ 

Finále už čoskoro

Adam sa ale kompetentným očividne zapáčil, keďže sa prebojoval až do finále 27. ročníka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Už 30. augusta sa tak v Španielskej sále Pražského hradu rozhodne o víťazoch, ktorí by mali byť za každú krajinu dvaja. Fešnému Nikodýmovi držíme palce!

Adam Nikodym

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram, Schwarzkopf Elite Model Look 2018, Petr Jandera