Veľký deň kontroverznej slovenskej dvojice Martina Jakubca a jeho priateľky Božanky sa blíži. Už 17. 11. 2018 sa uskutoční podľa mnohých svadba roka. Párik ale teraz opäť šokuje, tentokrát informáciou o spoločnom dieťati.

Speváci Martin Jakubec a Božanka sa po pracovnej stránke spolu poznajú už šesť rokov, avšak pred vyše dvomi to medzi nimi začalo poriadne iskriť až z toho vznikla veľká láska. Vo vzťahu im nezabránil ani viac ako 30-ročný rozdiel. Práve naopak, párik čaká v deň Martinových 35. narodenín pompézna svadba.

Martin Jakubec

Vek nie je prekážka

Pred životnou udalosťou sa Martin s partnerkou rozhodli pre ďalší nemenej dôležitý krok, ktorým je dieťa. Keďže Božanka má 68 rokov, z biologického hľadiska byť matkou už nemôže. V dnešnom svete ale existujú aj iné možnosti, ako sa k ratolesti dopracovať, a tak sa i budúci manželia rozhodli pre adopciu, pričom prvé právnické kroky už majú za sebou. Obaja tak dúfajú, že sa na nich šťastie usmeje čo najskôr.

Martin Jakubec

Postrach Denisa nechcú

„Bude s nami žiť a bude sa mať lepšie ako ktorékoľvek iné dieťa. Dáme mu šancu na nový život. Adoptujeme si chlapčeka alebo dvojičky. Vyberať vhodné dieťa na adopciu pristúpime zo Slovenska, Čiech, USA a Chorvátska. Zahájili sme všetky právne procesy k výberu a agende osvojenia. Snáď voči nám bude šťastie zhovievavé. Veď sa snažíme dať šťastie dieťaťu, ktoré na to čaká. My budeme zodpovední a milujúci rodičia,“ prezradili pre Plus JEDEN DEŇ Martin a Božanka.

O svojom vyvolenom potomkovi majú jasnú predstavu. „Chlapček môže byť aj starší od 5 – 10 rokov. Aby bol už socializovaný a vnímavý. Dáme šancu tomu, ktorý nás zaujme. Určite postrach Denisa‘ nechceme.“

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ | Foto: Facebook