Celý športový aj hudobný svet dnes žije jedinou horúcou udalosťou, ktorá včera totálne prevalcovala vypredanú O2 Arénu v Prahe. Do ringu sa proti sebe postavili dvaja známi raperi Otakar Marpo Petřina a Patrik Rytmus Vrbovský. Z víťazstva sa napokon tešil český hudobník – a ten si po zápase neodpustil verejné vyjadrenie.

Vicemajster Česka v thajskom boxe sa prostredníctvom sociálnej siete poďakoval všetkým priaznivcom sledujúcim prominentný zápas – či už naživo, alebo v živom vysielaní. Zároveň však všetkých šokoval informáciou o nečakanom probléme, ktorému musel v ringu čeliť.

rytmus marpo

Otakar Petřina si totiž po treťom kole škaredo poranil ruku, pričom si podľa vlastných slov myslel, že ju má zlomenú. Zápas ale napriek tomu dobojoval až do víťazného konca. Raper priložil aj fotografiu, na ktorej má viditeľne opuchnutú ruku, tú mu museli ošetriť v nemocnici.

Vo svojom príspevku český raper podrobne opísal tento nepekný zážitok a v závere neváhal venovať pár slov aj svojmu odvážnemu súperovi. „A posledný rešpekt Rytmusovi za to, že tam vliezol. Bolo to ako majstrovstvá sveta v hokeji, bol to krásny zážitok a všetkým patrí obrovská vďaka. Prepísali sme históriu,“ znejú slová bývalého thaiboxera, ktorý si napriek výhre odniesol zo súboja nepríjemné zranenie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marpo

Zdroj: Instagram/mcmarpo | Foto: Instagram/mcmarpo, rytmusking