Herečka Zuzana Marošová (36) sa len nedávno vrátila späť na Slovensko. Stihla sa objaviť už vo viacerých reláciách, no u Slovákov si pozitívne ohlasy nevyslúžila. Aj keď odmietla prezradiť dôvody odchodu z Belize, teraz prasklo celé jej tajomstvo. 

Marošová sa len pred pár týždňami vrátila z Belize, kde až doteraz žila s hľadaným Karolom Mellom a ich dvomi spoločnými synmi. Hneď po príchode na Slovensko sa jej nahrnuli aj televízne ponuky, a tak sa objavila v relácii Všetko, čo mám rád či Inkognito, no ohlasy divákov neboli práve pozitívne. Aj keď herečka odmietala prezradiť dôvod, pre ktorý sa rozhodla otca svojich detí opustiť, teraz vyplávalo na povrch strážené tajomstvo.

Podľa zdroja Nového Času sa mala herečka od Mella odsťahovať potom, čo sa dal dokopy so svojou prvou ženou Ingrid, ktorá by s ním mala teraz bývať: „Zuzana odišla preto, lebo do Belize ku Karolovi Mellovi sa zo Slovenska presťahovala jeho prvá manželka. S ňou tam teraz žije, Marošová na ňu žiarlila, a preto odišla,“ prezradil šokujúce súvislosti. Ďalším nečakaným prekvapením je fakt, že po Mellovi sa na Belize zľahla zem a domáci o ňom už nejakú dobu nepočuli. Rovnako zmizla zo Slovenska bývalá manželka Ingrid spolu s dcérami. Nevedno, kam sa pobral hľadaný Mello so staronovou partnerkou tentokrát.

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube