Tá žena nemá vek! Najpopulárnejšia slovenská svokra, ktorá jednoducho ide a rieši, sa stala súčasťou jedinečného projektu „HÝBSA Slovensko“, kde sa postavila na pódium s Mirom Jarošom i rôznymi ďalšími osobnosťami domáceho šoubiznisu.

TV Markíza sa v spolupráci so svojimi najväčšími hviezdami rozhodla pomôcť dobrej veci a v rámci projektu HÝBSA Slovensko organizovala v piatich veľkých mestách dni plné športových aktivít a pohybu. „Aj tento rok chceme urobiť niečo pre zdravie detí aj celých rodín, pretože to považujeme za mimoriadne dôležité. Projekt HÝBSA Slovensko je veľmi akčný, zábavný a motivuje ľudí, aby sa hýbali v exteriéri, čo je veľmi pozitívne,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Okrem hlavných hviezd seriálu Oteckovia, Superstaristov či Mira Jaroša sa projektu zúčastnila aj stále čiperná speváčka Gizka Oňová, ktorá sa na pódiu v Žiline poriadne rozkokošila. 69-ročná hviezda Markízy si zatancovala na skladbu detského kráľa Mira, čím mnohým divákom vyrazila dych. Toto je jednoducho žena činu! :)

 

Zdroj: Markiza.sk | Video: Instagram/Markiza | Foto: Instagram/Markiza