Obľúbená televízia Markíza sa otriasa v základoch! Diváci totiž na obrazovkách už čoskoro uvidia niečo, čo v spravodajských reláciách bežným zvykom nebýva. Znie to síce neuveriteľne, no celé vysielanie prešlo do východniarskej reči! Aký mali kompetentní na to dôvod?

Moderátori spravodajských formátov si prednedávnom otestovali svoje zručnosti v zrejme najpopulárnejšom slovenskom dialekte. Ľubozvučná „východniarčina“ sa tak nečakane stala hlavným jazykom pre všetkých redaktorov Televíznych novín, Športových novín či Počasia.

Markiza

V pozadí veľkolepého programu stojí jedna jediná osoba – náhle zmeny v modro-žltej televízii prekvapivo zaviedol hudobník Marián Čekovský. Ten totiž dostal pozvánku od Adely Vinczeovej a Dana Dangla, ktorí ho privítali ako ďalšieho hosťa v štúdiu skvelej šou 2 na 1.

Mariánov príchod na natáčanie sa ale nezaobišiel bez kladenia podmienok, vlastne len jednej – slávny východniar celému tímu markizáckych moderátorov naordinoval povinné vysielanie v jeho rodnom nárečí. Ako sa úspešné hviezdy z televíznych obrazoviek s novými podmienkami popasovali, si môžete pozrieť nižšie v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

markiza

Veľké zmeny v Markíze

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Televizne noviny TV Markiza, Instagram/tvmarkizaofficial